Usługi transportowe i spedycyjne Kleczew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kleczewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kleczew

Doręczamy i wysyłamy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. W aspekcie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do zasadności dostarczanego ładunku idealny środek przewozu. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Cały proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania poprzez nich zawodu. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Kleczew

Realizacja zasięgu naszej profesji jest tożsama z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasza specjalność to realizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są fachowi w spedycji oraz znajdują idealne rozwiązania dla Klientów. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Osoba zlecająca nam przewóz, w jakimkolwiek z momentów transportu może oczekiwać na profesjonalne doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym opracowaniem dokumentacji. Zadaniami naszej spedycji jest także opracowywanie dokumentacji dostarczanych ładunków. Spedycja to szczególnie szeroki temat, stąd też w aktualnej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasza ekpia spedycyjna planuje przewozy towarów drobnicowych, jak i także ładunków całopojazdowych. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową i zagraniczną.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamowo, Alinowo, Białobród-Folwark, Bolesławowo, Budy, Budzisław Górny, Budzisław Kościelny, Cegielnia, Danków, Dobromyśl, Genowefa, Izabelin, Jabłonka, Janowo, Józefowo, Jóźwin, Kalinowiec, Kamionka, Koziegłowy, Marszewo, Miłaczew, Nieborzyn, Obrona, Przytuki, Roztoka, Słaboludz, Sławoszewek, Sławoszewo, Słowiki, Spławce, Tręby Stare, Wielkopole, Władysławowo, Wola Spławiecka, Zberzyn, Zberzynek, Złotków oraz na terenie całej Polski i Europy.