Usługi transportowe i spedycyjne Kłodzko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kłodzka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kłodzko

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do zasadności transportowanego ładunku odpowiedni środek dowozu. Nasza firma przewozi załadunki do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. Przewożony towar poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Pełny proces transportu ekwipunków, jest śledzony. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Bezpieczeństwo transportu towarów to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Przeważnie transportujemy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Kłodzko

Do zadań naszej spedycji włącza się także przyrządzanie dokumentów związanych z przywozem towarów. Nasza specjalność to organizowanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są fachowi w spedycji i wyszukują doskonałe rozwiązania dla Klientów. Zajmujemy się także opracowaniem obowiązkowych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu ekwipunków. Powierzając w nasze ręce towar możesz mieć pewność, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do działań naszej spedycji zalicza się przygotowywanie przewozu ładunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. W którymkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Postęp transportu ładunków zlecony naszej firmie jest regularnie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichś przeszkód natychmiast następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ekwipunków na czas. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz międzynarodową. Do działań naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bierkowice, Boguszyn, Droszków, Gołogłowy, Gorzuchów, Jaszkowa Dolna, Jaszkowa Górna, Jaszkówka, Kamieniec, Korytów, Krosnowice, Ławica, Łączna, Marcinów, Mikowice, Młynów, Morzyszów, Ołdrzychowice Kłodzkie, Piszkowice, Podtynie, Podzamek, Rogówek, Romanowo, Roszyce, Ruszowice, Rybie, Siemków, Siodłków, Starków, Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Szalejów Górny, Ścinawica, Święcko, Wilcza, Wojbórz, Wojciechowice, Żelazno, oraz na terenie całej Polski i Europy.