Usługi transportowe i spedycyjne Knyszyn

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Knyszyna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Knyszyn

Nasze samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe towarów. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za punktualnie i profesjonalnie zrealizowaną pracę. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do zasadności transportowanego ładunku idealny środek transportu. Bezpieczeństwo transportu ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Głównie dostarczamy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Knyszyn

Jesteśmy specjalistami w planowaniu kompetentnych i kompletnych usług w obszarze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji przetworów i wyjątkowo zabiegają o wypełnienie spraw Kontrahentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Do działań naszej spedycji zalicza się planowanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje nieuniknione wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. W jakiejkolwiek chwili naszej profesji na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie doradzić stosowne wyjście z obszaru spedycji i transportu. W trakcie całego procesu przejazdu towarów mogą zdarzyć się różnorakiego pokroju kłopoty. W takich okolicznościach istotna jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Jesteśmy elastyczni i w natychmiastowym czasie postępujemy na zmiany sytuacji na dowolnym z kroków dokonywanych przez nas usług. Wdrażane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu ekwipunku. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązkowych kwestionariuszy do toku realizacji przewozu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chobotki, Czechowizna, Grądy, Guzy, Jaskra, Kalinówka Kościelna, Knyszyn-Zamek, Nowiny Kasjerskie, Nowiny-Zdroje, Ogrodniki, Poniklica, Wodziłówka, Wojtówce, Zofiówka oraz na terenie całej Polski i Europy.