Usługi transportowe i spedycyjne Kobylin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kobylina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kobylin

W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do konieczności przewożonego ładunku odpowiedni środek transportu. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania przez nich fachu. Cały proces transportu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Nasza firma transportuje załadunki do ustalonego punktu z Klientem. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Europie. Nasze pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. Przemieszczany towar poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Zazwyczaj dostarczamy ekwipunki o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Kobylin

Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru odpowiedniego środka przewozu. Zadaniami naszej spedycji jest także przygotowywanie dokumentacji transportowanych towarów. Inicjowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz zagraniczną. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązujących dokumentów do toku realizacji transportu towarów. Nasza profesja to realizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Klienta usług w charakterze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji i dobierają odpowiednie wyjścia dla Klientów. Ekspresowo i sprawnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie przyszykować przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Spedycja należy do szeroko rozumianego tematu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Berdychów, Biała Róża, Długołęka, Fijałów, Górka, Kuklinów, Kuklinów, Lipówiec, Łagiewniki, Nepomucenów, Raszewy, Rębiechów, Rojew, Rzemiechów, Smolice, Sroki, Starkówiec, Stary Kobylin, Starygród, Targoszyce, Wyganów, Zalesie Małe, Zalesie Wielkie, Zdziętawy oraz na terenie całej Polski i Europy.