Usługi transportowe i spedycyjne Kołaczyce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kołaczyc oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kołaczyce

Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. W bieżących czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Najczęściej przewozimy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Towar , który przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Do właściwego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Wysyłamy oraz doręczamy towary w całej Europie. Nasze samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Kołaczyce

Organizujemy regionalne i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasza profesja to realizowanie specjalistycznych i dostosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz odnajdują optymalne wyjścia dla Klientów. Podczas postępu transportu ekwipunków mogą wyniknąć różnego rodzaju kłopoty. W takich czasach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Spedycja to branża, jaka zajmuje multum elementów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej marce sprawy związane z tym problemem. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie odpowiadamy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizacja zakresu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do toku przejazdu ładunków. Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania dobrego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bieździadka, Bieździedza, Krajowice, Lublica, Nawsie Kołaczyckie, Sieklówka, Sowina, oraz na terenie całej Polski i Europy.