Usługi transportowe i spedycyjne Kołobrzeg

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kołobrzegu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kołobrzeg

W aspekcie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do zasadności dostarczanego ekwipunku właściwy środek przewozu. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich fachu. Zespół właściwie przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania sprawnie i fachowo. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Bezpieczny przewóz ładunków to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Kołobrzeg

Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasza specjalność to organizowanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są doświadczeni w spedycji i wyszukują idealne wyjścia dla Klientów. Spedycja to niezwykle obszerny temat, stąd też w bieżącej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Proces przewozu towarów zlecony naszej firmie jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichś komplikacji natychmiast następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. Błyskawicznie i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas toku transportu. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania przewozu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym sporządzeniem dokumentacji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bezpraw, Błotnica, Bogucino, Bogusławiec, Budzimskie, Budzistowo, Drzonowo, Dźwirzyno, Głąb, Głowaczewo, Grzybowo, Karcino, Kądzielno, Kopydłówko, Korzystno, Niekanin, Nowogardek, Nowy Borek, Obroty, Przećmino, Przylaski, Rościęcino, Samowo, Sarbia, Stary Borek, Stramnica, Zieleniewo oraz na terenie całej Polski i Europy.