Usługi transportowe i spedycyjne Koluszki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Koluszek oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Koluszki

Przemieszczany towar przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma przewozi towary z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. Cały proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Importujemy i eksportujemy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Nasze pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i odpowiednio zrealizowaną pracę. Regularnie przemieszczamy ładunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Koluszki

Nasza brygada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje nieuniknione informacje takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie reagujemy na zmiany sytuacji na jakimkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Spedycja to dyscyplina, która porusza wiele elementów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z współczesnym tematem. Rozpoczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania stosownego środku transportu. Organizacja przewozów krajowych i międzynarodowych to obszar działań, którym porusza się nasza firma. Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu rzetelnych i kompleksowych usług w aspekcie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce towarów i wyjątkowo dbają o zrealizowanie spraw Klientów w najbardziej zoptymalizowany sposób. Osoba zlecająca przewóz ładunków naszej firmie, na którymkolwiek z etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Będzelin, Borowa, Długie, Erazmów, Felicjanów, Gałków Duży, Gałków Mały, Gałkówek-Parcela, Jeziorko, Kaletnik, Katarzynów, Kazimierzów, Leosin, Lisowice, Nowy Redzeń, Przanowice, Regny, Regny, Różyca, Słotwiny, Stamirowice, Stare Chrusty, Stary Redzeń, Stefanów, Świny, Turobowice, Wierzchy, Zielona Góra, Zygmuntów, Żakowice oraz na terenie całej Polski i Europy.