Usługi transportowe i spedycyjne Konstancin-Jeziorna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Konstancina-Jeziorny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Konstancin-Jeziorna

W teraźniejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Zwykle przemieszczamy ładunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za dobrze i punktualnie wykonaną pracę. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Całkowity proces przewozu towarów, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Nasze samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu.

Usługi spedycyjne Konstancin-Jeziorna

Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie rodzimym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Do poleceń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasza specjalizacja to przygotowywanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz znajdują doskonałe rozwiązania dla Kontrahentów. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Spedycja to przedmiot, który może być w różnorodny sposób odbierany poprzez klientów. Rekomenduje się zatem go zlecić sprawdzonej firmie. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się także opracowywanie dokumentacji przejazdowej. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane zarówno na skalę rodzimą, jak i zagraniczną. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru adekwatnego środka transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawa, Borowina, Cieciszew, Ciszyca, Czarnów, Czernidła, Dębówka, Gassy, Habdzin, Kawęczyn, Kawęczynek, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Kierszek, Łęg, Łyczyn, Obory, Obórki, Okrzeszyn, Opacz, Parcela-Obory, Piaski, Słomczyn, Turowice oraz na terenie całej Polski i Europy.