Usługi transportowe i spedycyjne Konstantynów Łódzki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Konstantynowa Łódzkiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Konstantynów Łódzki

Cały proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Eksportujemy i importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Korzystając usług naszej marki osiągniesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Zespół świetnie przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do potrzeb przewożonego towaru idealny środek transportu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Firma Orzeł Transport oferuje usługi transportowe towarów. Często przemieszczamy towar o standardowych kształtach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Konstantynów Łódzki

Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową i międzynarodową. Spedycja to niesamowicie rozległy temat, toteż w tejże kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Tok transportu ładunków zlecony naszej jednostce jest regularnie pilotowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichś trudności natychmiast następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Intensywnie i elastycznie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na jakimkolwiek momencie świadczonych przez nas usług. Nasza spedycja przygotowuje również specyfikację przewozową. Nasza ekpia spedycyjna realizuje przewozy towarów drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych. Realizacja zakresu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Z myślą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem towaru i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniew, Krzywiec, Rąbień oraz na terenie całej Polski i Europy.