Usługi transportowe i spedycyjne Korfantów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Korfantowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Korfantów

Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za terminowo i odpowiedzialnie wykonaną pracę. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe ładunków. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Często przemieszczamy towary o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do potrzeb transportowanego ekwipunku odpowiedni środek transportu. Nasza obsada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami.

Usługi spedycyjne Korfantów

Planujemy regionalne oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Spedycja to niezwykle obszerny temat, stąd też w aktualnej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nasza specjalność to przygotowywanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Kontrahenta usług w zakresie wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i wyszukują dogodne wyjścia dla Kontrahentów. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo szybki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się również wykonywanie specyfikacji przewozowej. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu ekwipunku. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej firmie, na dowolnym spośród etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Borek, Gryżów, Jegielnica, Kuropas, Kuźnica Ligocka, Myszowice, Niesiebędowice, Piechocice, Pleśnica, Przechód, Przydroże Małe, Przydroże Wielkie, Puszyna, Rączka, Rynarcice, Rzymkowice, Stara Jamka, Ścinawa Mała, Ścinawa Nyska, Węża, Wielkie Łąki, Włodary, Włostowa oraz na terenie całej Polski i Europy.