Usługi transportowe i spedycyjne Kościan

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kościana oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kościan

Zwykle doręczamy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Pełny proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. W obrębie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do potrzeb przewożonego ładunku stosowny środek dowozu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za wykonaną na czas pracę. W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Przywozimy i wysyłamy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Kościan

Jesteśmy fachowcami w organizowaniu rzetelnych i kompletnych usług w charakterze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie towarów i szczególnie dbają o wypełnienie potrzeb Konsumentów w niezwykle zoptymalizowany sposób. Realizując współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dostosowania optymalnego środku transportu. Spedycja to problem, który może być w różny sposób odbierany poprzez kontrahentów. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej firmie. Nasz team spedycyjny podczas przewidywania przewozu pozyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane także na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Sprawowana przez nas działalność jest pełniona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Firma Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do przebiegu przejazdu ekwipunków. Szybko i elastycznie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bonikowo, Choryń, Czarkowo, Darnowo, Gryżyna, Gryżynka, Gurostwo, Januszewo, Katarzynin, Kawczyn, Kiełczewo, Kobylniki, Kokorzyn, Krzan, Kurowo, Kurza Góra, Losówko, Łagiewniki, Mikoszki, Nacław, Nielęgowo, Nowe Oborzyska, Nowy Dębiec, Nowy Lubosz, Osiek, Pianowo, Ponin, Racot, Sepienko, Sierakowo, Spytkówki, Stara Przysieka, Stare Oborzyska, Stary Lubosz, Szczodrowo, Tamborowo, Turew, Turew, Widziszewo, Witkówki, Witkówki, Wławie, Wronowo, Wyskoć, Wyskoć Mała oraz na terenie całej Polski i Europy.