Usługi transportowe i spedycyjne Kościerzyna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kościerzyny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kościerzyna

W obrębie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do potrzeb przewożonego towaru optymalny środek przewozu. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Ładunek przemieszczany poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Wysyłamy i dostarczamy towary po całej Europie. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Głównie doręczamy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Kościerzyna

Podczas przygotowywania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niezwykle szybki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasz zespół spedycyjny podczas przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to problem, jaki może być w różny sposób rozumiany poprzez odbiorców. Poleca się wówczas go zlecić doświadczonej marce. Do zajęć naszej spedycji uznaje się również przyrządzanie dokumentów związanych z transportem ekwipunków. W dowolnej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Będominek, Czarlina, Czarne Pustkowie, Częstkowo, Dąbrówka, Dębogóry, Dębrzyno, Dobrogoszcz, Fingrowa Huta, Garczyn, Gołuń, Gostomie, Grzybowo, Grzybowski Młyn, Juszki, Kaliska Kościerskie, Kłobuczyno, Korne, Kościerska Huta, Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo, Kościerzyna-Wybudowanie, Kruszyna, Lizaki, Loryniec, Ludwikowo, Łubiana, Małe Stawiska, Mały Klincz, Mały Podleś, Mały Puc, Niedamowo, Nowa Kiszewa, Nowa Wieś Kościerska, Nowy Klincz, Nowy Podleś, Owśnice, Puc, Rotembark, Rybaki, Sarnowy, Skoczkowo, Skorzewo, Stawiska, Sycowa Huta, Szarlota, Szenajda, Szludron, Wąglikowice, Wdzydze, Wielki Klincz, Wielki Podleś, Wieprznica, Wierzysko-Leśnictwo, Zabrody, Zielenin oraz na terenie całej Polski i Europy.