Usługi transportowe i spedycyjne Kowary

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kowar oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kowary

Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania przez nich fachu. Często przemieszczamy towary o podstawowych formatach. Na życzenie Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obszarze poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do konieczności transportowanego ekwipunku należyty środek przewozu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Cały proces przewozu towarów, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Dostarczamy i eksportujemy towary po całej Europie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Kowary

Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do jakiegokolwiek z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w realizacji działań transportowych. Do zajęć naszej spedycji zalicza się też opracowywanie formularzy związanych z przewozem ładunków. Planujemy polskie i zagraniczne przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz zgodna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru optymalnego środka transportu. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Na którymkolwiek z kroków naszej profesji jesteśmy w stanie doradzić odpowiednie rozwiązanie z zakresu przesyłek i transportu. Podczas postępu transportu towarów mogą wystąpić różnego rodzaju dylematy. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Firma Orzeł Transport przygotowuje potrzebną dokumentację do procesu przejazdu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czarnów, Leszczyniec, Ściegny oraz na terenie całej Polski i Europy.