Usługi transportowe i spedycyjne Kraków

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krakowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kraków

W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do zasadności dostarczanego ładunku właściwy środek przewozu. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Importujemy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Głównie transportujemy ładunek o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Firma Orzeł Transport oferuje usługi transportowe ładunków.

Usługi spedycyjne Kraków

Do zajęć naszej spedycji zalicza się także przyrządzanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem towarów. Marka Orzeł Transport przygotowuje niezbędną dokumentację do procesu przewozu ładunków. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy sprawni i w natychmiastowym czasie odpowiadamy na zmiany sytuacji na jakimkolwiek z etapów przeprowadzanych przez nas usług. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych. W dowolnym z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru odpowiedniego środka transportu. Spedycja to przedmiot, który potrafi być w różny sposób rozumiany przez klientów. Poleca się więc go powierzyć sprawdzonej marce. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Skawina, Wieliczka oraz na terenie całej Polski i Europy.