Usługi transportowe i spedycyjne Krynki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krynek oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Krynki

Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Nasza firma świadczy usługi przewozowe załadunków. Dostarczamy i eksportujemy ładunki po całej Europie. Bezpieczny przewóz ładunków to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. W zakresie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do potrzeb dostarczanego towaru adekwatny środek przewozu. Regularnie doręczamy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Ładunek przemieszczany poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Krynki

Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do każdego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji zleceń transportowych. Nasza spedycja opracowuje jednocześnie specyfikację transportową. Spedycja to temat, jaki może być w różny sposób odbierany przez klientów. Zaleca się zatem go powierzyć sprawdzonej marce. Zajmujemy się także przygotowaniem nieodzownych dokumentów do procesu realizacji przewozu ładunków. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru odpowiedniego środka przewozu. W trakcie całego procesu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się rozmaitego pokroju motywy. W takich sytuacjach ważna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a zadania realizowane przez nas są w sposób zwinny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białogorce, Chłodne Włóki, Ciumicze, Górany, Górka, Jurowlany, Kruszyniany, Kundzicze, Leszczany, Łapicze, Łosiniany, Nietupa, Nowa Grzybowszczyzna, Nowa Świdziałówka, Ostrów Południowy, Ozierany Małe, Ozierany Wielkie, Ozierskie, Plebanowo, Rudaki, Sanniki, Stara Grzybowszczyzna, Szaciły oraz na terenie całej Polski i Europy.