Usługi transportowe i spedycyjne Krzepice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krzepic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Krzepice

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Całkowity proces przewozu towarów, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Towar , który transportuje nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Krzepice

Do działań naszej spedycji klasyfikuje się też sporządzanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem ekwipunków. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane także na skalę rodzimą, jak również międzynarodową. Jednostka zlecająca nam przewóz, w którymkolwiek z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Spedycja to bardzo szeroki temat, toteż w niniejszej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest błyskawiczny, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Nasz zespół spedycyjny podczas projektowania przewozu pozyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Podczas przebiegu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć rozmaitego typu defekty. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% trafia na czas. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przejazdu ekwipunku. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie rozplanować przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dankowice Drugie, Dankowice Pierwsze, Dankowice Trzecie, Dankowice-Piaski, Lutrowskie, Podłęże Królewskie, Stanki, Starokrzepice, Szarki, Zajączki Drugie, Zajączki Pierwsze, Zajączki Pierwsze-Ruda oraz na terenie całej Polski i Europy.