Usługi transportowe i spedycyjne Krzeszowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krzeszowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Krzeszowice

W zasięgu działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do potrzeb przewożonego ładunku odpowiedni środek przewozu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu załadunków. Przywozimy i eksportujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Całkowity proces transportu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Najczęściej przemieszczamy ładunek o podstawowych kształtach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Krzeszowice

Powierzając w nasze dłonie ładunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie planowania transportu zdobywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie szybki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania. Spedycja to przedmiot, jaki może być w rozmaity sposób przyswajany przez konsumentów. Poleca się więc go zlecić sprawdzonej firmie. Do działań naszej spedycji zalicza się rozpoczynanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu kompetentnych i kompletnych usług w obszarze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji przetworów i wyjątkowo dbają o wypełnienie potrzeb Klientów w wyjątkowo ułatwiony sposób. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową i zagraniczną. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezbędny do przewozu ekwipunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czerna, Dębnik, Dubie, Filipowice, Frywałd, Miękinia, Nawojowa Góra, Nowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Sanka, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Wrzosy, Za Białką, Zalas, Żary oraz na terenie całej Polski i Europy.