Usługi transportowe i spedycyjne Krzywiń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krzywinia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Krzywiń

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Importujemy oraz eksportujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Pełny proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za dokładnie i punktualnie wykonaną pracę. Przeważnie przewozimy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Krzywiń

Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie działamy na modyfikacje sytuacji na każdym z kroków realizowanych przez nas usług. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na jakimkolwiek z etapów przewozu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą i zagraniczną. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym. Spedycja to niesamowicie obszerny temat, toteż w tej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Zajmujemy się również zorganizowaniem potrzebnych dokumentów do procesu realizacji transportu ekwipunków. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dopasowany do potrzeb przekazywanego ekwipunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielewo, Bieżyń, Boża Wola, Cichowo, Czerwona Wieś, Gierłachowo, Jerka, Jurkowo, Jurkowo, Kopaszewo, Lubiń, Łagowo, Łuszkowo, Mościszki, Mościszki, Nowy Dwór, Polesie, Rąbinek, Rąbiń, Rogaczewo Małe, Rogaczewo Wielkie, Świniec, Teklimyśl, Wieszkowo, Wymysłowo, Zbęchy, Zbęchy-Pole, Zgliniec, Żelazno oraz na terenie całej Polski i Europy.