Usługi transportowe i spedycyjne Krzyż Wielkopolski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Krzyża Wielkopolskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Krzyż Wielkopolski

Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do wykonywania poprzez nich zawodu. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Bezpieczny transport towarów to dewiza, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Nasza firma transportuje towary z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem.

Usługi spedycyjne Krzyż Wielkopolski

Na dowolnym spośród fragmentów naszej pracy jesteśmy w stanie zasugerować stosowne rozwiązanie spośród zakresu dostaw i transportu. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a zlecenia przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Do zadań naszej spedycji zalicza się jednocześnie opracowywanie formularzy związanych z przewozem ładunków. Spedycja to niezwykle szeroki temat, stąd też w tejże kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ładunku oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Sprawowana przez nas działalność jest przeprowadzana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie polskim oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Profesjonalizm i kompleksowe nastawienie do każdego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń transportowych. Przebieg przewozu ładunków powierzony naszej firmie jest nieustannie pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie którychkolwiek komplikacji ekspresowo następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Nasza osada spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje nieuniknione wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielice Nowe, Brzegi, Dębina, Huta Szklana, Kuźnica Żelichowska, Lubcz Mały, Lubcz Wielki, Łokacz Mały, Łokacz Wielki, Nowe Osieczno, Pestkownica, Przesieki, Stefanowo, Topno, Wizany, Zacisze, Zwierzyniec, Żelichowo oraz na terenie całej Polski i Europy.