Usługi transportowe i spedycyjne Kunów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kunowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kunów

Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Eksportujemy oraz importujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. W obrębie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do sensowności dostarczanego towaru właściwy środek przewozu. Nasza firma świadczy usługi przewozu załadunków. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Przeważnie przemieszczamy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo transportu towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za właściwie i terminowo przeprowadzoną pracę.

Usługi spedycyjne Kunów

Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować doświadczonej marce. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu odpowiedniego środka przewozu. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Jednostka zlecająca przewóz towarów naszej firmie, na dowolnym spośród etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Jesteśmy specjalistami w realizowaniu specjalistycznych i wszechstronnych usług w zakresie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji ładunków i wyjątkowo dbają o zrealizowanie potrzeb Klientów w najbardziej zoptymalizowany sposób. Podczas organizowania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Marka Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu ekwipunków. Do poleceń naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Błyskawicznie i prężnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Boksycka, Bukowie, Chocimów, Doły Biskupie, Janik, Kolonia Inwalidzka, Kolonia Piaski, Kurzacze, Małe Jodło, Miłkowska Karczma, Nietulisko Duże, Nietulisko Małe, Prawęcin, Rudka, Stefania, Udziców, Wymysłów, oraz na terenie całej Polski i Europy.