Usługi transportowe i spedycyjne Kutno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Kutna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Kutno

Korzystając usług naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. W aktualnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Całkowity proces przewozu ładunków, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Towar przewożony przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Często dowozimy ekwipunek o standardowych kształtach. Na życzenie Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do sensowności przewożonego ekwipunku prawidłowy środek dowozu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za punktualnie i właściwie przeprowadzoną pracę.

Usługi spedycyjne Kutno

Dla każdego naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb przewożonego ładunku. Sprawowana przez nas praca jest realizowana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie regionalnym oraz spójna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Do zajęć naszej spedycji zalicza się rozpoczynanie transportu towarów zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. W trakcie całkowitego toku przejazdu ładunków mogą zdarzyć się różnego sposobu kłopoty. W takich sytuacjach istotna jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Do obszaru realizowanych przez nas usług spedycyjnych dostosowuje się również opracowywanie specyfikacji transportowej. Na którymkolwiek spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować odpowiednie rozwiązanie spośród zakresu dostaw i transportu. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane także na skalę regionalną, jak i międzynarodową. Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług w obszarze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie towarów i szczególnie dbają o zaspokojenie potrzeb Kontrahentów w najbardziej ułatwiony sposób. Spedycja to wyjątkowo obszerny temat, dlatego w bieżącej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamowice, Adamów, Bielawki, Boża Wola, Byszew, Byszew-Kaczyn, Florek, Głogowiec, Gnojno, Gołębiew Nowy, Gołębiew Stary, Gołębiewek Nowy, Gołębiewek Stary, Grabków, Julinki, Kalinowa, Kalinowa, Kolonia Sójki, Kolonia Strzegocin, Komadzyn, Kotliska, Krzesin, Krzesin-Parcela, Kuczków, Leszczynek, Leszno, Malina, Marianki, Michałów, Nagodów, Nowa Wieś, Nowe Sójki, Obidówek, Piwki, Podczachy, Raciborów, Ryków, Sieciechów, Sieraków, Stanisławów, Stara Wieś, Strzegocin, Wierzbie, Włosków, Woźniaków, Wroczyny, Wysoka Duża, Wysoka Wielka, Żurawieniec oraz na terenie całej Polski i Europy.