Usługi transportowe i spedycyjne Łańcut

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Łańcuta oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Łańcut

Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Korzystając usług naszej marki uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Nasza firma składa się z właściwie przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Ładunek , który przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Eksportujemy oraz importujemy załadunki w całej Europie. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. W obszarze poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do konieczności transportowanego ekwipunku odpowiedni środek dowozu. Bezpieczny przewóz ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Łańcut

Prosto i elastycznie działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek fragmencie świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się także zorganizowaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji transportu towarów. Tok przewozu towarów zlecony naszej jednostce jest regularnie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie jakichś komplikacji natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością dostarczania ekwipunków na czas. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i europejski. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie stworzyć przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Do zagadnień naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie sporządzanie dokumentów związanych z przywozem ekwipunków. Z myślą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb przewożonego ładunku. Spedycja to wyjątkowo szeroki temat, dlatego w niniejszej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Albigowa, Cierpisz, Głuchów, Handzlówka, Kosina, Kraczkowa, Rogóżno, Sonina, Wysoka oraz na terenie całej Polski i Europy.