Usługi transportowe i spedycyjne Łaziska Górne

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Łazisk Górnych oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Łaziska Górne

Pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Głównie przemieszczamy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Cały proces transportu ładunków, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do zasadności przewożonego towaru optymalny środek dowozu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na szczególnie wysokim poziomie.

Usługi spedycyjne Łaziska Górne

Nasza ekipa spedycyjna w trakcie planowania transportu zdobywa potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu towaru. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Jesteśmy sprawni i w ekspresowym czasie reagujemy na zmiany sytuacji na każdym z kroków prowadzonych przez nas usług. Jesteśmy ekspertami w przygotowywaniu rzetelnych i kompleksowych usług w aspekcie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce przetworów i szczególnie dbają o wypełnienie potrzeb Klientów w niezwykle ułatwiony sposób. W trakcie całkowitego postępu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego typu dylematy. W takich sytuacjach istotna jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Do zadań naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie przyrządzanie kwestionariuszy związanych z przywozem ładunków. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ekwipunku i sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Miłków, Orzesze, Wyry oraz na terenie całej Polski i Europy.