Usługi transportowe i spedycyjne Łęczna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Łęcznej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Łęczna

Nasze samochody i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Zwykle dostarczamy towary o standardowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Firma Orzeł Transport oferuje usługi transportowe ładunków. Zespół świetnie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania sprawnie i fachowo. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za sprawnie i punktualnie zrealizowaną pracę.

Usługi spedycyjne Łęczna

Nasz zespół spedycyjny podczas planowania przewozu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Proces transportu ekwipunków powierzony naszej firmie jest stale pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek komplikacji błyskawicznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ekwipunków na czas. Zajmujemy się również przygotowaniem obowiązujących kwestionariuszy do toku realizacji przewozu towarów. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej firmie, na dowolnym spośród etapów transportu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nawiązując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania dobrego środku transportu. Zadaniami naszej spedycji jest także opracowywanie dokumentacji przemieszczanych ładunków. Sprawowana przez nas działalność jest odbywana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ładunku oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Ciechanki Krzesimowskie, Ciechanki Łęczyńskie, Karolin, Nowogród, Podzamcze, Rossosz, Stara Wieś, Stara Wieś-Stasin, Trębaczów, Witaniów, Zakrzów, Zofiówka oraz na terenie całej Polski i Europy.