Usługi transportowe i spedycyjne Lędziny

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lędzin oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lędziny

We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i fachowo. Przewożony ładunek poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za punktualnie oraz odpowiedzialnie przeprowadzoną pracę. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Importujemy oraz eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Pełny proces transportu ekwipunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Lędziny

Robione poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Nawiązując współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dobrania dobrego środku transportu. Do zakresu uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również dokonywanie dokumentacji transportowej. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieuniknionym sporządzeniem specyfikacji dokumentów. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas szczególnie krótki i momentalnie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Postęp przewozu ekwipunków powierzony naszej marce jest stale kierowany i monitorowany. Z kolei w razie wszelakich przeszkód bezzwłocznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Nasz team spedycyjny podczas projektowania przewozu pozyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasza profesja to organizowanie specjalistycznych i dostosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są fachowi w spedycji oraz odnajdują maksymalne rozwiązania dla Kontrahentów. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się ekwipunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bieruń, Chełm Śląski, Tychy oraz na terenie całej Polski i Europy.