Usługi transportowe i spedycyjne Legionowo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Legionowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Legionowo

Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną zgodnie z postanowieniami pracę. Nasze samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz ładunków. Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. W bieżących czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Legionowo

Podczas planowania przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza spedycja sporządza dodatkowo specyfikację przejazdową. Podejmowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nie ważne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może rozplanować Ci przewóz ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Jesteśmy fachowcami w tworzeniu kompetentnych i kompleksowych usług w zakresie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji ładunków i szczególnie zabiegają o spełnienie spraw Konsumentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Spedycja to temat, który potrafi być w różnorodny rodzaj rozumiany przez konsumentów. Rekomenduje się więc go powierzyć doświadczonej marce. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania przeprowadzane przez nas są w sposób sprężysty. Nasz team spedycyjny podczas projektowania transportu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagno, Chotomów, Jabłonna oraz na terenie całej Polski i Europy.