Usługi transportowe i spedycyjne Legnica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Legnicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Legnica

W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb dostarczanego ładunku stosowny środek transportu. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za prawidłowo i punktualnie przeprowadzoną pracę. Przewożony ekwipunek poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Często przewozimy ładunek o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Legnica

Ekspresowo i prężnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu. Powierzając w nasze dłonie ładunek możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych klasyfikuje się również wykonywanie dokumentacji transportowej. Tok przewozu ładunków powierzony naszej jednostce jest nieustannie pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód błyskawicznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przekazywania towarów na czas. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przejazdu towarów. Na każdym z etapów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne wyjście z obszaru przesyłek i transportu. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Spedycja to przedmiot, który może być w różnorodny sposób odbierany poprzez odbiorców. Zaleca się zatem go powierzyć doświadczonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Jezierzany, Kunice, Nowa Wieś Legnicka oraz na terenie całej Polski i Europy.