Usługi transportowe i spedycyjne Leśnica

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Leśnicy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Leśnica

Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania poprzez nich zawodu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Cały proces transportu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Doręczamy i eksportujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Przeważnie dowozimy towar o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną zgodnie z postanowieniami pracę.

Usługi spedycyjne Leśnica

Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja kwalifikuje się do działań zakresu firmy na skalę rodzimą oraz zagraniczną. Zajmujemy się także sporządzeniem obowiązkowych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu towarów. Realizacja zakresu naszej pracy jest jednoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. W jakiejkolwiek chwili naszej działalności na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie poradzić optymalne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również składanie specyfikacji przejazdowej. W trakcie całkowitego procesu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego charakteru kłopoty. W takich okolicznościach istotna jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Zaczynając współpracę transportową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania adekwatnego środku transportu. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Spedycja to szczególnie obszerny temat, dlatego w tej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czarnocin, Dolna, Góra Świętej Anny, Kadłubiec, Krasowa, Lichynia, Łąki Kozielskie, Poręba, Raszowa, Wysoka, Zalesie Śląskie oraz na terenie całej Polski i Europy.