Usługi transportowe i spedycyjne Lipiany

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lipian oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lipiany

Nasza firma oferuje usługi przewozowe towarów. Importujemy oraz eksportujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Z każdym Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Pełny proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do konieczności transportowanego towaru optymalny środek przewozu. Często przewozimy towar o standardowych kształtach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Lipiany

Wdrażane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to branża, która porusza wiele elementów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej marce sprawy związane z współczesnym problemem. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu adekwatnego środka przewozu. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i zarówno ładunków całopojazdowych. Do zakresu wykonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również przygotowywanie specyfikacji przejazdowej. Jednostka zlecająca transport ładunków naszej marce, na jakimkolwiek spośród etapów przejazdu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym sporządzeniem dokumentacji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Batowo, Derczewko, Dębiec, Jedlice, Józefin, Krasne, Małcz, Miedzyn, Mielęcinek, Mironów, Nowice, Osetna, Połczyno, Skrzynka, Wołczyn, Żarnowo oraz na terenie całej Polski i Europy.