Usługi transportowe i spedycyjne Łódź

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Łodzi oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Łódź

W zakresie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do konieczności transportowanego ekwipunku odpowiedni środek przewozu. W bieżących czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Bezpieczeństwo transportu ładunków to reguła, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Towar przewożony przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Wwozimy i doręczamy ekwipunki w całej Europie. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Łódź

Podejmowane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie rodzimym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Zajmujemy się również przygotowaniem niezbędnych dokumentów do toku realizacji transportu towarów. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy towarów drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych. Spedycja to przedmiot, jaki potrafi być w różnoraki sposób rozumiany poprzez odbiorców. Rekomenduje się wówczas go powierzyć doświadczonej marce. Duże kompetencje i fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Konsumentów podchodzimy wszechstronnie i wyszukujemy dla niego stosowne rozwiązanie. Z myślą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. W trakcie całego toku przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się rozmaitego rodzaju kłopoty. W takich okolicznościach ważna jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Do zakresu przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również dokonywanie specyfikacji przejazdowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Aleksandrów Łódzki, Konstatntynów Łódzki, Pabianice oraz na terenie całej Polski i Europy.