Usługi transportowe i spedycyjne Łomianki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Łomianek oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Łomianki

Wysyłamy i dostarczamy załadunki po całej Europie. Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Zespół doskonale wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Najczęściej przewozimy ekwipunki o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasza firma przewozi ładunek z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. W aspekcie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności przewożonego ładunku należyty środek przewozu. Towar , jaki przewozi nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Łomianki

Nasza brygada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Do zagadnień naszej spedycji uznaje się również przyrządzanie dokumentów związanych z dowozem ładunków. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz międzynarodową. Dla każdego naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego ładunku. Duże kompetencje oraz profesjonalne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do każdego z Klientów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego odpowiednie rozwiązanie. Postęp przewozu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest nieustannie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód szybko następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania ładunków na czas. Organizacja przewozów polskich oraz międzynarodowych to obręb działań, którym porusza się nasza marka. Szybko i prężnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu. Zajmujemy się również zorganizowaniem obowiązkowych kwestionariuszy do przebiegu realizacji przewozu ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dąbrowa, Dziekanów Leśny, Dziekanów Polski, Kępa Kiełpińska, Kiełpin, Kiełpin Poduchowny, Łomianki Dolne, Nowy Dziekanów, Sadowa oraz na terenie całej Polski i Europy.