Usługi transportowe i spedycyjne Lubaczów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lubaczowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lubaczów

W obrębie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do konieczności dostarczanego ładunku właściwy środek transportu. Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Całkowity proces przewozu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Nasza firma oferuje usługi transportowe załadunków. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu.

Usługi spedycyjne Lubaczów

Sprawowana przez nas działalność jest odbywana ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Spedycja to dyscyplina, jaka zajmuje multum elementów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej firmie sprawy związane z obecnym problemem. Organizacja przewozów regionalnych oraz zagranicznych to obręb działań, którym porusza się nasza firma. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do dowolnego z Klientów to cechy szczególne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji zleceń przewozowych. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć pewność, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie projektowania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Błyskawicznie i sprawnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu. Działaniami naszej spedycji jest również tworzenie dokumentacji transportowanych towarów. Przebieg transportu towarów powierzony naszej marce jest nieustannie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie wszelakich trudności natychmiast następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przemieszczania towarów na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniki, Bałaje, Basznia Dolna, Basznia Górna, Borowa Góra, Budomierz, Dąbków, Dąbrowa, Hurcze, Huta Kryształowa, Karolówka, Krowica Hołodowska, Krowica Lasowa, Krowica Sama, Lisie Jamy, Młodów, Opaka, Piastowo, Podlesie, Szczutków, Tymce, Wólka Krowicka, Załuże oraz na terenie całej Polski i Europy.