Usługi transportowe i spedycyjne Lubawka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lubawki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lubawka

Głównie przemieszczamy towary o standardowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz większy prestiż w ocach własnych Klientów. Przewożony ekwipunek przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Cały proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. W aktualnych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Z każdym Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do potrzeb dostarczanego towaru właściwy środek przewozu.

Usługi spedycyjne Lubawka

Doświadczenie oraz fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z którymi upodabnia się nasza marka. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego optymalne rozwiązanie. Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. W trakcie całkowitego postępu przewozu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego typu dylematy. W takich sytuacjach istotna jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Zajmujemy się również zorganizowaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji transportu ciężarów. Nasza ekpia spedycyjna planuje przejazdy ekwipunków drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ekwipunku oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Z inicjatywą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. W jakimkolwiek z momentów naszej pracy jesteśmy w stanie zasugerować doskonałe rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są robione także na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Błażejów, Błażkowa, Bukówka, Chełmsko Śląskie, Jarkowice, Miszkowice, Niedamirów, Okrzeszyn, Opawa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka, Szczepanów, Uniemyśl oraz na terenie całej Polski i Europy.