Usługi transportowe i spedycyjne Lublin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lublina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lublin

Do poprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Bezpieczny transport towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Nasza firma oferuje transport załadunków. Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Regularnie przemieszczamy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Lublin

Do zadań naszej spedycji należy planowanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Zarówno oferowany przez nas transport, jak i spedycja kwalifikuje się do działań zasięgu firmy na skalę krajową i zagraniczną. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji na jakimkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej firmie, na dowolnym z etapów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka transportu. Podczas planowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Firma Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przewozu ekwipunków. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas obrotu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć różnego gatunku dylematy. W takich momentach jest ważna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dociera na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dąbrowica, Dębówka, Stasin oraz na terenie całej Polski i Europy.