Usługi transportowe i spedycyjne Lubraniec

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lubrańca oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lubraniec

W zakresie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do konieczności przewożonego towaru właściwy środek transportu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi transportowe ładunków. Importujemy i eksportujemy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Bezpieczny przewóz ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Regularnie doręczamy towar o podstawowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Cały proces przewozu ładunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Nasza brygada to zespół właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo.

Usługi spedycyjne Lubraniec

Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a zadania wykonywane przez nas są w sposób zwinny. Nasza osada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezbędny do przejazdu towaru. Na którymkolwiek z odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić odpowiednie wyjście z zakresu spedycji i transportu. Jesteśmy specjalistami w przygotowywaniu profesjonalnych i kompleksowych usług w aspekcie wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji towarów i szczególnie zabiegają o zaspokojenie potrzeb Klientów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Do zajęć naszej spedycji włącza się także sporządzanie dokumentów związanych z dowozem ładunków. Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Spedycja to niesamowicie rozległy temat, toteż w bieżącej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak również spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę krajową oraz międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Agnieszkowo, Annowo, Bielawy, Biernatki, Bodzanowo, Borek, Czajno, Dąbie Kujawskie, Dąbie Poduchowne, Dęby Janiszewskie, Dobierzyn, Florianowo, Gołębin, Gołębin-Parcele, Górniak, Janiszewo, Józefowo, Kazanie, Kłobia, Kłobia Nowa, Kolonia Łódź, Kolonia Piaski, Koniec, Korzeszynek, Krowice, Lubraniec-Parcele, Lubrańczyk, Marysin, Milżyn, Milżynek, Ossowo, Rabinowo, Redecz Kalny, Redecz Wielki-Parcele, Redecz Wielki-Wieś, Sarnowo, Sarnowo, Siarczyce, Siemnówek, Skaszyn, Smogorzewo, Stok, Sułkowo, Świątniki, Turowo, Wiktorowo, Wola Sosnowa, Zgłowiączka, Żydowo oraz na terenie całej Polski i Europy.