Usługi transportowe i spedycyjne Lubsko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lubska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lubsko

Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Najczęściej dostarczamy ładunek o podstawowych formatach. Na życzenie Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną na czas pracę. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody inne trasy Europy. Towar , który przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Cały proces transportu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Lubsko

Nasza spedycja sporządza jednocześnie specyfikację przejazdową. Spedycja należy do szeroko rozumianego problemu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej marce. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Na każdym z odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić adekwatne wyjście z charakteru przesyłek i transportu. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i europejski. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa niezbędne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas organizowania przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Faza riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przewozu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białków, Chełm Żarski, Chocicz, Chocimek, Dąbrowa, Dłużek, Glinka Górna, Górzyn, Grabków, Kałek, Lutol, Mierków, Mokra, Osiek, Raszyn, Stara Woda, Tarnów, Tuchola Żarska, Tymienice, Ziębikowo oraz na terenie całej Polski i Europy.