Usługi transportowe i spedycyjne Lwówek Śląski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Lwówka Śląskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Lwówek Śląski

Najczęściej dostarczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma świadczy usługi przewozu towarów. W teraźniejszych czasach znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do wyznaczonego celu. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Lwówek Śląski

Doświadczenie i specjalistyczne podejście do pełnionych przez nas usług to cechy, z którymi upodabnia się nasza marka. Do każdego z Klientów podchodzimy kompleksowo i wyszukujemy dla niego adekwatne rozwiązanie. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to szczególnie szeroki temat, stąd też w aktualnej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. W trakcie całkowitego postępu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego charakteru dylematy. W takich okolicznościach istotna jest ekspresowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Na dowolnym z fragmentów naszej działalności jesteśmy w stanie podpowiedzieć dobre rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Do zadań naszej spedycji włącza się jednocześnie opracowywanie kwestionariuszy związanych z przewozem ładunków. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Czas reakcji na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielanka, Brunów, Chmielno, Dębowy Gaj, Dłużec, Dworek, Gaszów, Górczyca, Gradówek, Kotliska, Mojesz, Nagórze, Niwnice, Pieszków, Płóczki Dolne, Płóczki Górne, Radłówka, Radomiłowice, Rakowice Małe, Rakowice Wielkie, Skała, Skorzynice, Sobota, Ustronie, Włodzice Małe, Włodzice Wielkie, Zbylutów, Żerkowice oraz na terenie całej Polski i Europy.