Usługi transportowe i spedycyjne Malbork

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Malborka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Malbork

Firma Orzeł Transport oferuje transport towarów. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Pełny proces przewozu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Ładunek , jaki przewozi nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Głównie dowozimy towary o podstawowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za dobrze i terminowo zrealizowaną pracę.

Usługi spedycyjne Malbork

W trakcie całego przebiegu przewozu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego typu problemy. W takich okolicznościach istotna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Energicznie i efektywnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na dowolnym momencie świadczonych przez nas usług. Dla dowolnego naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego ekwipunku. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak również międzynarodową. Działaniami naszej spedycji jest także tworzenie dokumentacji przemieszczanych ekwipunków. Realizacja obszaru naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Organizujemy polskie i międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Jesteśmy fachowcami w przygotowywaniu profesjonalnych i kompletnych usług w charakterze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w spedycji przetworów i wyjątkowo zabiegają o wypełnienie spraw Klientów w najbardziej ułatwiony sposób. Zajmujemy się również wykonaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji transportu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Cisy, Cisy, Grobelno, Kałdowo, Kamienica, Kamienice, Kamionka, Kapustowo, Kościeleczki, Kraśniewo, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie, Nowa Wieś Malborska, Pielica, Stogi, Szawałd, Tragamin, Wielbark oraz na terenie całej Polski i Europy.