Usługi transportowe i spedycyjne Miasteczko Śląskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Miasteczka Śląskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Miasteczko Śląskie

Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną w terminie pracę. Nasza firma przewozi załadunki do umówionego miejsca z Klientem. W obecnych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich fachu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Głównie dowozimy ekwipunki o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Miasteczko Śląskie

Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione zarówno na skalę krajową, jak również zagraniczną. Z inicjatywą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W trakcie całkowitego procesu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego typu problemy. W takich sytuacjach znacząca jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Spedycja to niesamowicie rozległy temat, dlatego w tejże postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Firma Orzeł Transport przygotowuje niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przewozu towarów. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niezwykle szybki i błyskawicznie podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasz zespół spedycyjny podczas przygotowywania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Nowe Chechło, Tarnowskie Góry oraz na terenie całej Polski i Europy.