Usługi transportowe i spedycyjne Miastko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Miastka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Miastko

Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do określonego celu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za sprawnie oraz punktualnie wykonaną pracę. Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Przeważnie przewozimy towary o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny transport ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. W zakresie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do sensowności dostarczanego towaru właściwy środek transportu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Miastko

Nasza drużyna spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas tworzenia przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie zorganizować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę krajową, jak również zagraniczną. Proces transportu towarów zlecony naszej jednostce jest stale kierowany i monitorowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności szybko następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania ekwipunków na czas. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu rzetelnych i kompletnych usług w charakterze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji towarów i wyjątkowo dbają o zaspokojenie spraw Kontrahentów w najbardziej zoptymalizowany sposób. Ekspresowo i sprawnie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas przebiegu transportu. Osoba zlecająca nam transport, w dowolnym z momentów transportu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie z obszaru transportu i spedycji. Inicjowane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała, Biała, Bobięcino, Borzykowo, Byczyna, Chlebowo, Cicholas, Cieszanowo, Cisy, Czaplino, Czarnica, Dolsko, Domanice, Dretynek, Dretyń, Gatka, Głodowo, Gołębsko, Gomole, Grądzień, Jeżewsko, Kamnica, Kawcze, Kawczyn, Klewno, Klęczkowo, Kołacin, Kowalewice, Krzeszewo, Kwisno, Lipczyno, Lubkowo, Łaziska, Łąkoć, Łodzierz, Łosośniki, Malęcino, Męciny, Miłocice, Obrowo, Okuninko, Okunino, Olszewiec, Ostrowo, Pasieka, Piaszczyna, Ponikła, Popowice, Potok, Pożyczki, Przemkowo, Przeradz, Przęsin, Role, Słosinko, Stachowo, Studnica, Suchodębie, Szydlice, Świerzenko, Świerzno, Świeszynko, Świeszyno, Toczeń, Trzcinno, Trzebieszyno, Turowo, Tursko, Wałdowo, Węglewo, Węgorzynko, Wiatrołom, Wołcza Mała, Wołcza Wielka, Wołcza Wielka, Zadry, Zajączkowo, Znakowo, Żabno oraz na terenie całej Polski i Europy.