Usługi transportowe i spedycyjne Międzybórz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Międzyborza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Międzybórz

Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu towarów. Zespół doskonale wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Eksportujemy i importujemy ładunki po całej Europie. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną na czas pracę. Przemieszczany towar poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami.

Usługi spedycyjne Międzybórz

Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem towaru oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. W którymkolwiek z momentów naszej pracy jesteśmy w stanie zasugerować idealne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym zorganizowaniem dokumentacji. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas nadzwyczaj krótki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Wdrażane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Spedycja to szczególnie rozległy temat, stąd też w niniejszej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Nie istotne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza obsługa spedycyjna może rozplanować Ci przewóz ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Podczas obrotu transportu ekwipunków mogą wystąpić rozmaitego rodzaju dylematy. W takich momentach jest istotna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bąków, Bukowina Sycowska, Dziesławice, Hałdrychowice, Kamień, Klonów, Kraszów, Królewska Wola, Ligota Rybińska, Niwki Kraszowskie, Niwki Książęce, Ose, Oska Piła oraz na terenie całej Polski i Europy.