Usługi transportowe i spedycyjne Międzylesie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Międzylesia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Międzylesie

W zasięgu działań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do zasadności dostarczanego ładunku prawidłowy środek dowozu. Przewożony towar przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Klientów. Cały proces transportu towarów, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich fachu. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Często transportujemy towar o podstawowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Międzylesie

Spedycja to temat, który może być w różnorodny sposób rozumiany poprzez klientów. Poleca się zatem go zlecić sprawdzonej firmie. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z jakimi utożsamia się nasza firma. Do każdego z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i wyszukujemy dla niego dobre rozwiązanie. Do zakresu wykonywanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także przygotowywanie specyfikacji transportowej. Podczas przygotowywania przez nas czynności transportowania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do działań naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Faza odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a działania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu adekwatnego środka przewozu. Tok transportu ładunków powierzony naszej marce jest regularnie pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji błyskawicznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Zajmujemy się też zorganizowaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji transportu towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Boboszów, Długopole Górne, Dolnik, Domaszków, Gajnik, Gniewoszów, Goworów, Jaworek, Jodłów, Kamieńczyk, Lesica, Michałowice, Nagodzice, Niemojów, Nowa Wieś, Pisary, Potoczek, Roztoki, Różanka, Smreczyna, Szklarnia oraz na terenie całej Polski i Europy.