Usługi transportowe i spedycyjne Międzyrzec Podlaski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Międzyrzeca Podlaskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Międzyrzec Podlaski

Korzystając pomocy naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Bezpieczny transport ładunków to sentencja, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich zawodu. Ładunek , jaki przewozi nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie i odpowiednio wykonaną pracę. Zespół znakomicie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz ładunków.

Usługi spedycyjne Międzyrzec Podlaski

W każdym z momentów naszej działalności jesteśmy w stanie zaproponować idealne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Dbając o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przejazdu ekwipunku. Prosto i mądrze reagujemy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na wszelakim kroku oferowanych przez nas usług. Proces przewozu towarów zlecony naszej firmie jest stale kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności szybko następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania ekwipunków na czas. Nasz team spedycyjny podczas opracowywania planu przewozu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie ojczystym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Spedycja to wyjątkowo rozległy temat, dlatego w owej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i zagraniczny. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do dowolnego z Kontrahentów to cechy charakterystyczne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji działań transportowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bereza, Dołhołęka, Halasy, Jelnica, Kolonia Wolańska, Koszeliki, Kożuszki, Krzewica, Krzymoszyce, Łuby, Łukowisko, Łuniew, Manie, Misie, Pościsze, Przychody, Przyłuki, Puchacze, Rogoźnica, Rogoźnica-Kolonia, Rogoźniczka, Rudniki, Rzeczyca, Sawki, Sitno, Strzakły, Tłuściec, Tuliłów, Utrówka, Wólka Krzymowska, Wysokie, Zasiadki, Zaścianki, Zawadki, Żabce oraz na terenie całej Polski i Europy.