Usługi transportowe i spedycyjne Międzyrzecz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Międzyrzecza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Międzyrzecz

W obszarze poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do zasadności dostarczanego towaru należyty środek transportu. Bezpieczny przewóz ładunków to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania poprzez nich fachu. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Zwykle transportujemy towary o standardowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej marki uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Całkowity proces transportu towarów, jest sprawdzany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Międzyrzecz

Energicznie i elastycznie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na każdym szczeblu oferowanych przez nas usług. Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przemieszczanych towarów. W trakcie całego postępu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego gatunku dylematy. W takich okolicznościach istotna jest szybka reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Jednostka zlecająca transport towarów naszej marce, na jakimkolwiek z etapów przejazdu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przejazdy ekwipunków drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych. Firma Orzeł Transport sporządza niezbędną dokumentację do toku przejazdu ekwipunków. Wykonujemy naszą pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Normę CMR w transporcie międzynarodowym. Spedycja to niezwykle obszerny temat, toteż w owej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną oraz międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobowicko, Bukowiec, Gorzyca, Kalsko, Kaława, Kęszyca, Kęszyca Leśna, Kuligowo, Kursko, Kuźnik, Nietoperek, Pieski, Pniewo, Rojewo, Szumiąca, Święty Wojciech, Wysoka, Wyszanowo, Żółwin oraz na terenie całej Polski i Europy.