Usługi transportowe i spedycyjne Międzyzdroje

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Międzyzdrojów oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Międzyzdroje

Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Całkowity proces przewozu ładunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Zwykle przemieszczamy towar o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z ustaleniami pracę. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu.

Usługi spedycyjne Międzyzdroje

W trakcie całego postępu przejazdu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego sposobu dylematy. W takich sytuacjach istotna jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu kompetentnych i wszechstronnych usług w charakterze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce towarów i szczególnie dbają o zrealizowanie próśb Kontrahentów w wyjątkowo zoptymalizowany sposób. Działaniami naszej spedycji jest także opracowywanie dokumentacji dostarczanych ładunków. Podejmowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej firmie. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb dostarczanego towaru. Nasz zespół spedycyjny podczas organizowania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasza ekpia spedycyjna planuje przewozy towarów drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych. Na każdym spośród kroków naszej profesji jesteśmy w stanie doradzić stosowne wyjście spośród charakteru przesyłek i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biała Góra, Grodno, Lubin, Wapnica, Wicko oraz na terenie całej Polski i Europy.