Usługi transportowe i spedycyjne Mieszkowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mieszkowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mieszkowice

W bieżących czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Importujemy i eksportujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich fachu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania sprawnie i profesjonalnie. Zwykle dostarczamy ekwipunki o standardowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Transportowany towar przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Mieszkowice

Duże kompetencje i fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza marka. Do każdego z Klientów przystępujemy kompleksowo i wyszukujemy dla niego optymalne rozwiązanie. Zajmujemy się też przygotowaniem potrzebnych dokumentów do procesu realizacji przewozu ciężarów. Organizujemy krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej firmie. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Nasz team spedycyjny podczas przygotowywania przewozu pozyskuje wskazane wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. W dowolnym z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Prosto i sprawnie odpowiadamy na modyfikacje sytuacji awaryjnych na dowolnym odcinku oferowanych przez nas usług. Przekazując w nasze dłonie ładunek możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czelin, Goszków, Goszkówek, Gozdowice, Kamionka, Kępa Troszyńska, Kiwity, Kłosów, Kurzycko, Mirogniew, Nowiny, Nowy Błeszyn, Plany, Ranowo, Rogaczewo, Siegniew, Sitno, Słubin, Stare Łysogórki, Stary Błeszyn, Starzyn, Troszyn, Wicin, Wierzchlas, Zielin oraz na terenie całej Polski i Europy.