Usługi transportowe i spedycyjne Mińsk Mazowiecki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mińska Mazowieckiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mińsk Mazowiecki

W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma nabywcami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i uczciwie wykonaną pracę. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. W obrębie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do konieczności dostarczanego towaru idealny środek transportu. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Wwozimy oraz doręczamy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Towar , który transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Mińsk Mazowiecki

Ekspresowo i sprawnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Zadaniami naszej spedycji jest również opracowywanie dokumentacji przemieszczanych ładunków. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Podczas postępu transportu towarów mogą wyniknąć rozmaitego rodzaju defekty. W takich momentach jest istotna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym z etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Powierzając w nasze ręce ekwipunek możesz mieć pewność, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to wyjątkowo rozległy temat, dlatego w owej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Duże kompetencje oraz rzetelne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Klientów przystępujemy wszechstronnie i szukamy dla niego adekwatne rozwiązanie. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu ekwipunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anielew, Arynów, Barcząca, Borek Miński, Brzóze, Budy Barcząckie, Budy Janowskie, Chmielew, Chochół, Cielechowizna, Dłużka, Dziękowizna, Gamratka, Gliniak, Grabina, Grębiszew, Huta Mińska, Ignaców, Iłówiec, Janów, Józefów, Karolina, Kluki, Królewiec, Maliszew, Marianka, Mikanów, Niedziałka Druga, Nowe Osiny, Osiny, Podrudzie, Prusy, Stara Niedziałka, Stare Zakole, Stojadła, Targówka, Tartak, Wólka Iłówiecka, Wólka Mińska, Zakole-Wiktorowo, Zamienie, Żuków oraz na terenie całej Polski i Europy.