Usługi transportowe i spedycyjne Młynary

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Młynar oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Młynary

Pełny proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Nasze samochody i naczepy, którymi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Doręczamy oraz eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Firma Orzeł Transport transportuje załadunek do umówionego punktu z Kontrahentem. Zazwyczaj przewozimy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za właściwie i punktualnie wykonaną pracę. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Młynary

Podczas czasu transportu towarów mogą wyniknąć przeróżnego gatunku defekty. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś przewożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Nie istotne czy jesteś Kontrahentem prywatnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może zaaranżować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Jednostka zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz dogodne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Do zakresu przeprowadzanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się również tworzenie dokumentacji przejazdowej. Jesteśmy sprawni i w ekspresowym czasie działamy na modyfikacje sytuacji na dowolnym z etapów wykonywanych przez nas usług. Sprawowana przez nas praca jest robiona ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Profesjonalizm i kompletne podejście do któregokolwiek z Kontrahentów to cechy rozpoznawalne naszej drużyny spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji poleceń transportowych. Nasz zespół spedycyjny podczas obmyślania transportu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Błudowo, Janiki Pasłęckie, Karszewo, Kraskowo, Kurowo Braniewskie, Kwietnik, Mikołajki, Młynarska Wola, Myśliniec, Nowe Monasterzysko, Nowe Sadłuki, Ojcowa Wola, Płonne, Podgórze, Rucianka, Sąpy, Sokolnik, Stare Monasterzysko, Warszewo, Włóczyska, Zastawno, Zaścianki oraz na terenie całej Polski i Europy.