Usługi transportowe i spedycyjne Modliborzyce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Modliborzyc oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Modliborzyce

Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Przewożony ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Zespół właściwie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej kadrze pracowniczej wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz załadunków. W obszarze poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do zasadności transportowanego ładunku adekwatny środek transportu. Przeważnie doręczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Przywozimy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu.

Usługi spedycyjne Modliborzyce

Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Firma Orzeł Transport zajmuje się również nieodzownym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Podczas procesu przewozu ładunków mogą wyniknąć rozmaitego typu problemy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dojeżdża na czas. W którejkolwiek chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć znakomite wyjście z obszaru spedycji i transportu. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka transportu. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Doświadczenie i rzetelne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z jakimi identyfikuje się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Klientów przystępujemy wszechstronnie i szukamy dla niego dobre rozwiązanie. Realizacja zasięgu naszej profesji jest jednoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antolin, Bilsko, Brzeziny, Ciechocin, Dąbie, Dąbrocz, Felinów, Gwizdów, Kalenne, Kolonia Zamek, Krasonie, Lute, Lute Doły, Majdan, Michałówka, Pasieka, Słupie, Stojeszyn Drugi, Stojeszyn Pierwszy, Świnki, Węgliska, Wierzchowiska Drugie, Wierzchowiska Pierwsze, Wolica Druga, Wolica Pierwsza, Zarajec oraz na terenie całej Polski i Europy.