Usługi transportowe i spedycyjne Mordy

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mordów oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mordy

Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Nasza firma oferuje transport załadunków. Eksportujemy oraz importujemy ekwipunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Nasza załoga to zespół odpowiednio przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Najczęściej dowozimy towary o standardowych wymiarach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do poprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich fachu. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo.

Usługi spedycyjne Mordy

Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizacja zakresu naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Ekspresowo i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas procesu transportu. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i europejski. Proces przewozu ładunków zlecony naszej marce jest stale kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie wszelakich trudności ekspresowo następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania towarów na czas. Nasza ekpia spedycyjna planuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Spedycja to branża, jaka porusza wiele elementów, dlatego też warto oddelegować doświadczonej marce kwestie związane z tym tematem. Nasza spedycja przygotowuje również specyfikację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Czepielin, Czepielin-Kolonia, Czołomyje, Doliwo, Głuchów, Klimonty, Krzymosze, Leśniczówka, Ogrodniki, Olędy, Ostoje, Pieńki, Pióry Wielkie, Pióry-Pytki, Płosodrza, Ptaszki, Radzików Wielki, Radzików-Kornica, Radzików-Oczki, Radzików-Stopki, Rogóziec, Sosenki-Jajki, Stara Wieś, Stok Ruski, Suchodołek, Suchodół Wielki, Wielgorz, Wojnów, Wólka Soseńska, Wólka-Biernaty, Wyczółki oraz na terenie całej Polski i Europy.